ପଞ୍ଜୀକୃତ ହୁଅନ୍ତୁ

ଇଣ୍ଡିଆ ସ୍କିଲ୍ସ କମ୍ପିଟିସନ୍- ଓଡ଼ିଶା ୨୦୧୮ ପାଇଁ ପଞ୍ଜୀକୃତ ହୁଅନ୍ତୁ

‘ଇଣ୍ଡିଆ ସ୍କିଲ୍ସ କମ୍ପିଟିସନ୍- ୨୦୧୮’ରେ ପଞ୍ଜୀକୃତ ହେବା ପାଇଁ ଓଡ଼ିଶା ଦକ୍ଷତା ବିକାଶ ପ୍ରାଧିକରଣ ଆପଣଙ୍କୁ ଆହ୍ଵାନ କରୁଛି। ପଞ୍ଜୀକୃତ ହୋଇ ରାଜ୍ୟସ୍ତରୀୟ ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ନିଜ ଦକ୍ଷତା ପ୍ରଦର୍ଶନ କରନ୍ତୁ। ୨୦୧୮ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୨ ଓ ୨୩ ତାରିଖରେ ଏହି ପ୍ରତିଯୋଗିତା ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆଜି ହିଁ ପଞ୍ଜୀକୃତ ହୁଅନ୍ତୁ ଏବଂ ନୂଆ ଦିଲ୍ଲୀରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବାକୁ ଥିବା ଜାତୀୟ ଦକ୍ଷତା ଏବଂ ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟରେ ୨୦୧୯, ରୁଷିଆ କାଜାନରେ ହେବାକୁ ଥିବା ବିଶ୍ଵ ଦକ୍ଷତା ପ୍ରତିଯୋଗିତାର ଚୟନପ୍ରକ୍ରିୟାରେ କୃତକାର୍ଯ୍ୟ ହେବାର ସୁଯୋଗ ପାଆନ୍ତୁ। ବିଶ୍ଵ ଦକ୍ଷତା ପ୍ରତିଯୋଗିତା ଢାଞ୍ଚାରେ ରାଜ୍ୟସ୍ତରୀୟ ପ୍ରତିଯୋଗିତା ଆୟୋଜିତ ହେବ। କୃତି ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନେ ଆଞ୍ଚଳିକସ୍ତରୀୟ ଇଣ୍ଡିଆ ସ୍କିଲ୍ସ ୨୦୧୮ ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ଚୟନ ପାଇଁ କୃତକାର୍ଯ୍ୟ ହେବେ।

ଏହି ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ଅଂଶ ଗ୍ରହଣ କରିବାର ପ୍ରକ୍ରିୟା
  • ୧ - ପଞ୍ଜୀକୃତ ହୁଅନ୍ତୁ http://worldskillsindia.co.in କିମ୍ବା http://skillodisha.gov.in ରେ କିମ୍ବା ଆପଣଙ୍କ ନିକଟସ୍ଥ ସରକାରୀ ଆଇଟିଆଇରୁ ଏହାର ଫର୍ମ ସଂଗ୍ରହ କରନ୍ତୁ।
  • ୨ - ଅନ୍ ଲାଇନରେ ଫର୍ମ ପୂରଣ କରନ୍ତୁ କିମ୍ବା ଫର୍ମଟିକୁ ସରକାରୀ ଆଇଟିଆଇରେ ଥିବା ଅଧିକାରୀଙ୍କ ପାଖରେ ଦାଖଲ କରନ୍ତୁ।
  • ୩ - ପରିଚୟ ପତ୍ର ଅପଲୋଡ୍ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଦାଖଲ କରନ୍ତୁ

ଯୋଗ୍ୟତା : ଜନ୍ମ ୦୧/୦୧/୧୯୯୭ରୁ ୦୧/୦୧/୨୦୦୨ ମସିହା ମଧ୍ୟରେ ହୋଇଥିବା ଆବଶ୍ୟକ
ପଞ୍ଜୀକରଣର ଶେଷ ତାରିଖ : ୧୫ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୦୧୮
ରାଜ୍ୟସ୍ତରୀୟ ପ୍ରତିଯୋଗିତା : ୨୦୧୮ ଏପ୍ରିଲର ଶେଷ ସପ୍ତାହ

ପଞ୍ଜିକରଣ ତାରିଖ ଶେଷ।

ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରଶ୍ନ ପଠାନ୍ତୁ

ଆପଣ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଥିବା ପ୍ରଶ୍ନର ଯଦି କୌଣସି ଉତ୍ତର ନପାନ୍ତି, ତେବେ ଆମ ପାଖକୁ ସିଧାସଳଖ ଲେଖନ୍ତୁ।

captcha image
loading
ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରଶ୍ନ ପଠାନ୍ତୁ
rotate

ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ୱେବସାଇଟକୁ ଲାଣ୍ଡସ୍କେପ୍ ମୋଡରେ ଦେଖି ହେବନାହିଁ। ସଠିକ ଭାବେ ଦେଖିବାକୁ ପୋଟ୍ରେଟ୍ ମୋଡରେ ରଖନ୍ତୁ।

ଜାନୁୟାରୀ ଫେବୃୟାରୀ ମାର୍ଚ୍ଚ ଅପ୍ରେଲ ମଇ ଜୁନ୍ ଜୁଲାଇ ଅଗଷ୍ଟ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ଅକ୍ଟୋବର ନଭେମ୍ବର ଡିସେମ୍ବର ରବିବାର ସୋମବାର ମଙ୍ଗଳବାର ବୁଧବାର ଗୁରୁବାର ଶୁକ୍ରବାର ଶନିବାର ରବି ସୋମ ମଙ୍ଗଳ ବୁଧ ଗୁରୁ ଶୁକ୍ର ଶନି